UBYTOVÁNÍ

Díky své lokalitě poskytuje hotel Flora klidné a příjemné ubytování v blízkosti centra města Olomouce i komerční zóny Šantovka a Univerzity Palackého ve 165 pokojích ve čtyřech kategoriích.
Hotel je nekuřácký. Pokud Vám firma nebo zaměstnavatel přispívá na dovolenou (FKSP), nabízíme možnost vyfakturování tohoto příspěvku a použití jako platby Vašeho pobytu.

Pokoje ve vyšších patrech s výhledem na historické panorama a terasa 10. patra sálu Slunečnice nabízejí nejkrásnější výhled na město Olomouc a jeho blízké okolí.

SUPERIOR Plus ****

SUPERIOR PLUS ****

Elegantní pokoje ve 3., 4., 5. a 6. patře. Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi zajišťují maximální pohodlí pro Vaše soukromé i pracovní cesty. Disponují moderní koupelnou se sprchovým koutem. V pokojích je k dispozici klimatizace a čajový servis.

 

FAMILY ROOM ****

FAMILY ROOM **** / MANAŽERSKÝ APARTMÁN ****

Nově zrekonstruované pokoje poskytují maximální komfort pro pobyt rodiny s dětmi nebo dlouhodobější ubytování.

Pokoje disponují ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s rozkládací sedačkou, koupelnou a kuchyňským koutem. Tyto pokoje mají klimatizaci.

SUPERIOR ****

SUPERIOR  ****

Elegantní pokoje ve 2. patře. Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi zajišťují maximální pohodlí pro Vaše soukromé i pracovní cesty. Disponují moderní koupelnou se sprchovým koutem. V pokojích je k dispozici čajový servis.

COMFORT ****

COMFORT ****

Pokoje umístěné v 7., 8. a 9. patře.

Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi zajišťují maximální pohodlí pro Vaše soukromé i pracovní cesty.

Disponují moderní koupelnou se sprchovým koutem nebo s vanou.