Kde nás najdete

Příjezdové trasy

Směr z Českého Těšína, Ostravy a Hranic

Sjezd z dálnice E462 exitem č. 281 Olomouc – Hodolany. Dále po R35 do Olomouce. Pokračovat po hlavní silnici směr „Výstaviště Flora“, průjezd přes 4 světelné křižovatky, na páté odbočit doprava. Dále pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel se nachází cca 200 metrů od křižovatky.

Směr z Brna a Prostějova

Po dálnici D1 a E462 do Olomouce, směrem „centrum“ po hlavní silnici, podjet dva mosty, u třetího odbočit vlevo. Dále cca 200 metrů po ulici Krapkova k hotelu.

Směr z Hradce Králové a Mohelnice

Po dálnici E442 do Olomouce, na kruhovém objezdu třetí sjezd do centra, podjet most a dále pokračovat po hlavní silnici směr „Výstaviště Flora“. Průjezd přes tři světelné křižovatky, na čtvrté odbočit doleva, pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel se nachází cca 200 metrů od křižovatky.

Směr z Přerova

Po silnici č. 55 do Olomouce, na kruhovém objezdu směr centrum. Po hlavní silnici přes dvě světelné křižovatky, na třetí odbočit doleva, směr „Výstaviště Flora“. Průjezd přes dvě světelné křižovatky, na třetí odbočit doprava, dále pokračovat po hlavní silnici (ulice Štítného), na křižovatce odbočit doleva, na první křižovatce po cca 50 metrech opět odbočit doleva do ulice Krapkova. Hotel se nachází cca 200 metrů od křižovatky.

Hlavní vlakové nádraží – Hotel Flora

MHD tramvaj č.1, 4, 6 do stanice Výstaviště Flora, pěší chůzí Krapkovou ulicí cca 200 m od zastávky.

Autobusové nádraží – Hotel Flora

MHD tramvaj č. 4 do stanice Výstaviště Flora, pěší chůzí Krapkovou ulicí cca 200 m od zastávky.

Transfér taxislužbou City Taxi

 

Parkoviště

Hotel disponuje i soukromým parkovištěm až pro 130 vozů, stáním pro autobusy a se 2 dobíjecími stanicemi pro elektromobily.

CENTRAL PARK FLORA s.r.o.

Krapkova 439/34, 779 00, Olomouc
Czech Republic

PROVOZ RECEPCE: 6:00 – 22:00